سؤال The Song: Hold My Hand ( آهنگ : دستم را بگیر )

09 آگوست 2012 14:25 - 09 آگوست 2012 14:38 #27203 توسط شايان
اولین تک آهنگ رسمی از آلبوم Michael که عرضه شد.یکی از چندین آهنگی که مایکل جکسون با Akon همکاری داشت.ابتدا قرار بود این آهنگ در آلبوم Akon به نام Freedom قرار بگیرد اما پس از اینکه این آهنگ چند ماه پیش از عرضه در اینترنت لو رفت akon از قرار دادن این آهنگ در آلبوم خودش خودداری کرد و گفت:من و مایکل برنامه های زیادی برای این آهنگ داشتیم و می خواستیم برای آن موزیک ویدیویی بسازیم اما لو رفتن آهنگ برنامه های ما رو بهم ریخت و احساس میکنم این آهنگ در آلبوم مایکل بهتر جواب میده تا در آلبوم من.
ایکان از قول مایکل گفت:مایکل دوست داشت این آهنگ اولین تک آهنگ از آلبوم خودش باشد به همین خاطر این آهنگ را به عنوان اولین تک آهنگ از این آلبوم عرضه شد.
این آهنگ در آلبوم Michael اولین ترک بود و چینشی که ایندفعه انجام شده بود بر خلاف آلبوم های قبلی مایکل بود که معمولا آلبوم ها با آهنگ های هیجانی شروع می شد.

:mj7: :scream:

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

كاربر(ان) زير تشكر كردند: farzam, Nasim, کوچکترین طرفدار, شاپرک, Michaellover, atlas

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

09 آگوست 2012 14:32 #27204 توسط شايان
همراه با عرضه تک آهنگ Hold My Hands سه نسخه دیگر از آهنگ نیز منتشر شد.
البته این سه نسخه یکی نسخه با کلام به همراه ارکستر بود و یک میکس متفاوت و نسخه بی کلام آهنگ بود.
Claude Kelly ترانه سرا اصلی این آهنگ موقعی که این شعر این کار را به ایکان داد باورش نمی شد قرار باشد در ابتدا اینکار قرار است یک کار همراه با مایکل باشد و بعد از اینکه در کار صدای مایکل را شنید به شدت شوکه شد و خودش گفت به معنای واقعی لرزیدم!
(یادمه اون موقع سال 2008 تو قسمت اخبار فروم هم این موضوع که ترانه سرا به شدت شوکه شده از شنیدن صدای مایکل درج شده بود)

كاربر(ان) زير تشكر كردند: Jasmine Jackson-mjforever, farzam, Nasim, کوچکترین طرفدار, شاپرک, Michaellover, atlas

09 آگوست 2012 15:06 #27209 توسط Mohsen.srn
من درک نمیکنم چرا باید این آهنگ به عنوان جزئی از آلبوم مایکل عرضه بشه.
گفته میشه مایکل خودش می خواسته ولی من هرگز فکر نمی کنم در عمل مایکل حاضر میشد یه همچین کاری رو در آلبوم خودش بزاره. من فکر می کنم حتی اگر مایکل می خواست یه همچین کاری بکنه، یه نسخه جدید ازش میساخت و خودش خواننده اصلی این ترانه میشد.

امیدوارم دیگه از این نوع آهنگ ها در آلبومهای مایکل عرضه نشه.

این آهنگ می تونست به عنوان تک آهنگ با عنوان Akon feat Michael Jackson عرضه بشه.

خیلی دلم میگیره وقتی حس میکنم از مایکل استفاده ابزاری میشه(حتی اگه واقعیت چیز دیگه ای باشه).

!You’re probably better than you think you are

09 آگوست 2012 15:53 - 09 آگوست 2012 15:56 #27213 توسط atlas
بچه ها من این آهنگو که گوش میدم نمی تونم تشخیص بدم کدوم تیکه هاشو مایکل خونده!!قسمت هایی که مایکل خونده خیلی کمه یا من قدرت تشخیص صدام خیلی پایینه؟؟ کسی می تونه راهنمایی کنه؟
یه چیز دیگه: میشه یه ذره بیشتر توضیح بدین که چرا فکر می کنین از مایکل سوء استفاده شده؟ مرسی :x

Twist your head around
It's all around you
All is full of love
All around you

All is full of love
You just ain't receiving
All is full of love
Your phone is off the hook
All is full of love
Your doors are all shut
All is full of love

09 آگوست 2012 17:17 - 10 آگوست 2012 01:04 #27222 توسط Mohsen.srn

atlas نوشته: بچه ها من این آهنگو که گوش میدم نمی تونم تشخیص بدم کدوم تیکه هاشو مایکل خونده!!قسمت هایی که مایکل خونده خیلی کمه یا من قدرت تشخیص صدام خیلی پایینه؟؟ کسی می تونه راهنمایی کنه؟
یه چیز دیگه: میشه یه ذره بیشتر توضیح بدین که چرا فکر می کنین از مایکل سوء استفاده شده؟ مرسی :x

صدای مایکل رو توی این قسمت ها میشه شنید:
اول ترانه میگه اوووو اُ آی
از ثانیه 22 تا ثانیه 44
در لحظه 1 دقیقه و 16 ثانیه: یه بار Hold My Hand رو بسیار زیبا میگه
در لحظه 3 دقیقه 14 ثانیه: یه بار دیگه Hold My Hand رو بسیار زیبا میگه
درلحظه 3 دقیقه 18 ثانیه: به زیبایی میگه"هی هییمممممممممم"

در طول ترانه هم یه مقدار زیادی میگه Yeeeeeeeeeeee و گاهی هم با صدای آرومتر از اون دو بار که گفتم میگه Hold My Hand.
یه سری چیزای دیگه هم (خیلی کم) در لحظات دیگه ترانه میگه که به نظرم قابل ذکر نیست.

در این مورد خاص، اینکه میگم به مایکل ظلم شده نظر شخصی خودمه وگرنه ندیدم جایی این موضوع مطرح بشه یا بهتر بگم جایی ندیدم بزرگ جلوش بدند.
دلیلم هم روشنه. خوبه که بدونی این آهنگ توی آلبوم آخر مایکل که بعد از فوتش منتشر شد قرار گرفته و به عنوان اولین تک آهنگ هم عرضه شده. براش ویدئو هم ساخته شده.
حالا سوال من اینه که چرا باید ترانه ای که مال یه خواننده ی دیگست توی آلبوم استودیویی مایکل عرضه بشه؟
چرا بجای اینکه ایکان رو که بیشتر ترانه رو خونده خواننده ی اصلی معرفی کنند، مایکل رو معرفی میکنند؟

خوب این یعنی از اعتبار مایکل داره سوء استفاده میشه.

این ترانه می تونست با عنوان درست Hold My Hand-Akon feat Michael Jackson به عنوان تک آهنگ منتشر بشه.

من فکر می کنم که اگر مایکل گفته من این ترانه رو دوست دارم و میخوام به عنوان اولین ترانه آلبومم عرضه بشه، منظور این نبوده که همین ورژن که مال ایکان هستش منتشر بشه. بلکه می خواست با صدای خودش عرضه بشه.(تازه اگر بپذیریم مایکل یه همچین حرفی زده باشه.)

البته همون طور که گفتم این نظر شخصی خودمه، وگرنه طرفدارها بسیار زیاد از این ترانه استقبال کردند.

!You’re probably better than you think you are
كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s, Nasim, شاپرک

09 آگوست 2012 21:16 #27230 توسط Jasmine Jackson-mjforever
من یه مصاحبه ی کوتاهی قبلا از ایکان توی ماهواره دیده بودم که تقریبا دوروبر سال های 2008 یا 2009 بود قبل از وت مایکل. و در این مصاحبه ایکان در مورد این اهنگ صحبت میکنه.. متاسفانه لینک دانلودش رو نمیتونم بذارم اما متنشو میذارم:

گذارشگر: ما الان مطمئنیم که شما دونفر(ایکان و مایکل) با هم کار میکنین, چطور پیش میره و تو چه احساسی داری؟ ایا واقعا دوست داشتی انجامش بدی؟
ایکان: بله. ما به صورت استراتژی یک برنامه ای ریختیم و پیش بردیم و به وجوداوردیمش. تا الان خیلی خوب پیش رفته
گذارشگر: ایا مایکل تاثیری در کار تو داشته؟
ایکان: بله قطعا. هرکاری که من میکنم روی من تاثیر میذاره. ولی کار با مایکل تاثیری گذاشت که باعث شد من به مرحله ی بعدی برم. وقتی راجع به کارکردن با اون فکر میکنیم قطعا به نظر غیرممکن میاد.

البته یک اهنگ دیگه ای هم مایکل با همکاری ایکان در 2008 خونده که فکر میکنم در جریان هستید... wanna be startin somethin که ویدیوی رسمی هم از این کار منتشر شده

mj for ever....

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان, کوچکترین طرفدار, شاپرک

16 آگوست 2012 17:47 #27597 توسط شايان
مایکل یک آهنگ تجاری همراه با محتوای یک کار شخصی ارائه داد...همه چیز در این کار برای یک آهنگ موفق بودن و مورد توجه قرار گرفتن ساخته شده بود...همکاری مایکل با akon خواننده پرفروش و موفق اون روزها که با تک آهنگ ها و آلبوم های موفق در چارت های بیلبورد دوران درخشانی داشت همکاری کرد.مایکل همچنین سعی داشت با خواننده و آهنگسازهای موفق اون روزها از جمله ویل آی ام و ایکان کانی وست و....همکاری کند تا بتواند مخباطبین بیشتری از موسیقی روز را هم در اختیار داشته باشد و مایکل سعی داشت کاری زیبا و موفق مانند کارهای قدیمی خودش مانند you are not alone و i just stop loving you که در میان هوادارن و چارت های بیلبورد موفق بود را خلق کند و بازگشت خوبی را نیز داشته باشد ولی این آهنگ خیلی خوش شانس نبود و همون طور که یادمونه در سال 2008 در اینترنت لو رفت و علاوه بر اون ماجراهای fake بودن یک سری آهنگ ها که البته شامل این آهنگ نمی شد باعث شد از این تک آهنگ اونطوری که انتظار می رفت استقبال نشه...

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شاپرک

17 آگوست 2012 16:18 #27664 توسط شايان
در ساخت این آهنگ از ارکستر سمفونی استفاده شد البته نه در حد خیلی بالا در حد بسیار معمولی که به هر حال باید متناسب با سبک باشه چون مایکل و ایکان یک خواننده تخصصی اپرا یا سمفونی نیست.

در این آهنگ از نوازنده های ویالون بسیاری استفاده شد همچنین از ویالون آلتو نیز استفاده گردید.ویالون سل و کنترا باس نیز این نوازندگی ها را تکمیل تر کردند و یک گروه کر با رهبریت Leo Wheat Jr در ساخت این آهنگ مورد استفاده قرار گرفت.نویسنده این ارکستر Dennis Krijnen بود.
در پایین لیستی از نوازندگان این ارکستر نیز نام می برم.

ویالون:
Arlia de Ruiter, Pauline Terlouw, Erica Korthals-Altes, Vera Laporeva, Sarah Koch, Linda Dumessie, Dennis Koenders,Seija Teeuwen, David Peijnenborgh, Wim Kok, Elizabeth Liefkes Cats, Feyona van Iersel
Vera van der Brie and Erik Jan Kromhout
آلتو ویالون:
Mieke Honingh, Isabella Petersen, Iris Schut, Rani Kumar and Arjen de Graaf
گراند پیانو:
Giorgio Tuinfort
ویالون سل:
Emile Visser, Maarten Jansen, Michiel Weidner and Jascha Albracht
کنترا باس:
Erik Winkelman
گروه کر:
Alan Austin, Anthony Brice, Antoria Caston, Richard Dale, Eric Echols, Charlene Gillead, Valencia Green, Cynthia Jones,Iris McGhee, Felicia Peavy, Michelle Roberts, Gina Taylor, Leo Wheat Jr, Dana Widener, Terance Wilson and Sandra Wright

كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s, کوچکترین طرفدار, kingmichael, شاپرک

18 آگوست 2012 15:49 - 18 آگوست 2012 15:51 #27744 توسط Hamid
من دوست دارم کمی نظر بچه های دیگه رو بدونم در این حد که واقعا شما چه حسی داشتید از آهنگ؟ خوشتون اومد؟ نیومد؟ چجوری بود؟

به نظر من یه جوری بود.
حس می کنم شاید صدای مایکل و ایکان مکمل خوبی برای هم تو یه آهنگ نبود.
در کنار صدای زیر و لطیف مایکل، یه صدای گرم اگه برای این آهنگ بود شاید احساس بهتری بهش داشتم.
مثلا اگه به I Just Can't Stop Lovin'You دقت کنید، جنس صدای زنی که استفاده شده، گرمه! با اینکه خانومه.

Keep The Faith

18 آگوست 2012 18:49 #27766 توسط Jasmine Jackson-mjforever
یادم میاد من خیلی وقت پیش از اینکه این اهنگ تو البوم عرضه بشه اهنگ رو دانلود کرده بودم... خیلی این اهنگو دوست داشتم و خیلی بهش گوش میدادم... نمیدونم اما ریتم ار اند بی و پیانوی این اهنگ برام خیلی جالب و زیباست... هنوز هم این اهنگ رو دوست دارم.. شاید این اهنگ یه جورایی از نظر فنی مثلا جور نبودن صدای ایکان و مایکل مشکل داشته باشه.. اما این اهنگ برام خیلی خاطره انگیزه...

mj for ever....

مدیران انجمن: Nasim

Please publish modules in offcanvas position.